توضیحات کویر مصر

تور گروهی کویر مصر

آوای گردشگران یاس مجری تورهای داخلی و خارجی(گروهی و انفرادی)

مصر (نام‌های پیشین: چاه دراز، کلاته یوسف، مزرعه یوسف)، روستایی از توابع شهرستان خور و بیابانک در استان اصفهان است. این روستا در دشت کویر ایران و در ۴۵ کیلومتری شرق جندق و در ۶۰ کیلومتری شمال خور واقع شده است. روستای مصر یا کویر مصر درست در میانه راه دامغان به نائین و اصفهان قرار دارد. مصر به همراه دو روستای بسیارکوچک دیگر به نامهای امیرآباد و فرحزاد دریک خط شمالی– جنوبی به طول حدود ۶ کیلومتر واقع شده‌اند. این روستا یکی از مناطق جذاب گردشگری ایران به‌حساب می‌آید و نام دریای شنی کویر مصر برای بسیاری از طبیعت‌گردان آشناست. بخشی از فیلم خیلی دور، خیلی نزدیک در این روستا فیلم‌برداری شده‌است.

 با ما مطمئن سفر کنید!

88640034 021


برنامه سفر

حدود ساعت 21 چهارشنبه هر هفته در فصل سفر به سرزمین تار و نی "کویر" از مبدا میدان ونک به سمت مصر حرکت می کنیم. اولین توقف در رستوران مارال کیلومتر 30 جاده قم کاشان جهت استراحت و استفاده از امکانات رفاهی مجتمع خدماتی می باشد و پس از آن حرکت به سمت روستای مصر. زمان رسیدن به مصر حدود ساعت 9 صبح می باشد که پس از رسیدن به مقصد و صرف صبحانه، برنامه گشت ها توسط راهنما اعلام می گردد. برنامه گشت ها شامل نخلستان روستای گرمه و چشمه گرمه ، دریاچه نمک فصلی خور ، تپه های شنی ، شتر سواری و سافاری می باشد. روز جمعه پس از صرف ناهار حدود ساعت 14 از روستای مصر حرکت می کنیم و زمان حدود ساعت 24 بدون در نطر گرفتن ترافیک به تهران می رسیم.

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط مکان توسط
اول - - - - رستوران مسافر - -
دوم اقامتگاه آژانس اقامتگاه آژانس اقامتگاه آژانس مهمانسرای سنتی آژانس
سوم اقامتگاه آژانس اقامتگاه آژانس رستوران مسافر - -

لوازم ضروری

بطری آب . کرم ضد آفتاب . کلاه آفتابی . لباس اضافه . کفش پیاده روی . عینک آفتابی . ملحفه . داروی شخصی . وسایل استحمام . کوله دو روزه


میراث فرهنگی

بیمه ایران

طبق قوانین سازمان میراث قرهنگی